Son Dakika

Okunan haber:

Lady Gaga'dan Twitter rekoru


ABD

Lady Gaga'dan Twitter rekoru

Amerikalı şarkıcı Lady Gaga bir rekora daha imza attı.
 
İlginç kıyafetleri ve sahne performansları ile ilgi çeken şarkıcı sosyal paylaşım sitesi Twitter’da 20 milyon izleyiciye ulaşan ilk kişi olarak dünya rekoru kırdı.
 
Kendi sosyal paylaşım sitesi “Little Monsters“ı
kurmaya hazırlan Gaga’nın Facebook sayfasında ise 48 milyon izleyicisi var.

Twitter’da en çok takip edilen ilk 10

-Lady Gaga: @ladygaga 20.12 M.

-Justin Bieber: @justinbieber18.11 M.

-Katy Perry: @katyperry 15.75 M.

-Shakira: @shakira 14.56 M.

-Rihanna: @rihanna 14.53 M.

-Kim Kardashian: @kimkardashian 13.6 M.

-Britney Spears: @britneyspears 13.6 M.

-Barack Obama: @BarackObama 12.85 M.

-Taylor Swift: @taylorswift13 + 11 M.

-Selena Gomez: @selenagomez + 10 M.

 
 

İtalya ve Hindistan arasındaki gerilim tırmanıyor

DÜNYA

İtalya ve Hindistan arasındaki gerilim tırmanıyor