Son Dakika

2019 yerel seçimleri: Hangi parti hangi ilde kimi aday gösterdi?

Yerel seçimde hangi parti hangi ilde kimi aday gösterdi?
Yerel seçimde hangi parti hangi ilde kimi aday gösterdi? -
Telif hakkı
AA
Metin boyutu Aa Aa

Yerel seçimlerin yapılacağı 31 Mart tarihi öncesi siyasi partilerin aday belirleme çalışmaları sona yaklaştı. Yerel seçimlerde MHP ile birlikte Cumhur İttifakı adı altında hareket edecek olan AK Parti Muğla dışında neredeyse tüm il ve ilçelerde adaylarını açıkladı. CHP ve İYİ Parti de özellikle büyükşehirlerde ortak adayı destekleme stratejisini izleyecek. Saadet Partisi ise şu ana kadar 67 belediye başkanını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Binali Yıldırım'ı, Ankara'ya Mehmet Özhaseki'yi, İzmir'e ise Nihat Zeybekçi'yi gösterdi. Adana, Mersin, Osmaniye ve Manisa'da aday çıkarmayan AK Parti, MHP'nin adaylarını destekleyecek.

AK Parti'nin yerel seçimler için adayları kimler?

ADIYAMAN Süleyman Kılınç/ AFYONKARAHİSAR Mehmet Zeybek/ AKSARAY Enver Dinçer/ AMASYA Cafer Özdemir/ ANTALYA Menderes Türel/ ANKARA Mehmet Özhaseki/ GAZİANTEP Fatma Şahin - Antep Büyükşehir Belediye Başkanı/ ARDAHAN Yunus Baydar - Eski Ardahan İl Başkanı/ ARTVİN Mehmet Kocatepe - Artvin Belediye Başkanı/ AĞRI Savcı Sayan/ AYDIN Mustafa Savaş/ BALIKESİR Yücel Yılmaz - Karesi Belediye Başkanı/ BARTIN Yusuf Ziya Aldatmaz - AKP Bartın Merkez İlçe Başkanı/ BATMAN Murat Güneştekin - AKP Batman Eski İl Başkanı/ BAYBURT Fatih Yumak/ BİLECİK Nihat Can/ BİNGÖL Erdal Arıkan/ BİTLİS Nesrullah Tanğlay/ BOLU Fatih Metin/ BURDUR Deniz Kurt/ BURSA Alinur Aktaş/ ÇANAKKALE Ayhan Gider/ ÇANKIRI Hüseyin Boz/ ÇORUM Halil İbrahim Aşgın/ DENİZLİ Osman Zolan/ DERSİM Gökhan Arslan/ DİYARBAKIR Cumali Atila - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı-Kayyım/ DÜZCE Faruk Özlü - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanı/ EDİRNE Koray Uymaz/ ELAZIĞ Şahin Şerefoğulları/ ERZURUM Mehmet Sekmen - Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı/ ESKİŞEHİR Burhan Sakallı - Odunpazarı Eski Belediye Başkanı/ ERZİNCAN Cemalettin Başsoy/ GİRESUN Aytekin Şenlikoğlu - AKP Giresun İl Başkanı/ GÜMÜŞHANE Ercan Çimen - Gümüşhane Belediye Başkanı/ HAKKARİ Cüneyt Epcim - Hakkari Vali Yardımcısı/ HATAY İbrahim Güler - AKP İl Başkanı/ IĞDIR Adil Aşırım/ ISPARTA Şükrü Başdeğirmen/ İSTANBUL Binali Yıldırım - TBMM Başkanı/ İZMİR Nihat Zeybekci - Eski Ekonomi Bakanı/ KARABÜK Burhanettin Uysal - AKP eski milletvekili/ KARAMAN Mahmut Sami Şahin - Konya Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili/ KARS Ensar Erdoğdu/ KASTAMONU Tahsin Babaş/ KAYSERİ Memduh Büyükkılıç/ KIRIKKALE Mehmet Saygılı - Kırıkkale Belediye Başkanı/ KIRKLARELİ Burak Süzülmüş - İş insanı - Kırklarelispor Başkan Yardımcısı/ KIRŞEHİR Yaşar Bahçeci/ KİLİS Mehmet Abdi Bulut - Kilis Eski Belediye Başkanı/ KOCAELİ Tahir Büyükakın - Bilecik Valisi/ KONYA Uğur İbrahim Altay - Konya Büyükşehir Belediye Başkanı/ KÜTAHYA Ahmet Sami Kutlu/ MALATYA Selahattin Gürkan - Battalgazi Belediye Başkanı/ MARAŞ Hayrettin Güngör/ MARDİN Mehmet Vejdi Kahraman - Mardin eski Belediye Başkan Adayı/ MUŞ Feyat Asya - Muş Belediye Başkanı/ NEVŞEHİR Rasim Arı - Gençlik Ve Spor Bakanlığı/ NİĞDE Emrah Özdemir - Niğde Eski İl Başkanı/ ORDU Hilmi Güler - Enerji Ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı/ RİZE Rahmi Metin - Rize Eski İl Genel Meclis Başkanı/ SAMSUN Mustafa Demir - Bayındırlık Eski Bakanı/ SAKARYA Ekrem Yüce - ÇAYKUR Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı/ SİİRT Ali İlbaş/ SİNOP Ali Çöpçü - Sinop İl Başkanı/ SİVAS Hilmi Bilgin - Sivas eski Milletvekili adayı/ ŞIRNAK Mehmet Yarka - İş insanı/ TEKİRDAĞ Mestan Özcan – Ziraat Mühendisi/ TOKAT Eyüp Eroğlu - Tokat Belediye Başkanı/ TRABZON Murat Zorluoğlu - Van Valisi/ URFA Zeynel Abidin Beyazgül - AKP Eski İl Başkanı/ UŞAK Mehmet Çakın - AKP Uşak İl Başkanı/ VAN Necdet Takva/ YALOVA Yusuf Ziya Öztabak - AKP Yalova İl Başkanı/ YOZGAT Celal Köse - AKP Yozgat İl Başkanı/ ZONGULDAK Ömer Selim Alan/

MHP'nin adayları kimler?

Cumhur İttifakı'nı yerel seçimlerde de devam ettirme kararı alan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara, İstanbul ve İzmir'de AK Parti'nin adaylarını destekleyecek.

Çankırı İl Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı ESEN/ Erzincan İl Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN/ Giresun İl Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan YILMAZ/ Kastamonu İl Belediye Başkan Adayı Dr. Galip VİDİNLİ/ Kars İl Belediye Başkan Adayı Çetin NAZİK/ Kırşehir İl Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL/ Kütahya İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Âlim IŞIK/ Nevşehir İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz KILIÇ/ Zonguldak İl Belediye Başkan Adayı Hamdi AYAN/ Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi Belediye Başkan Adayı Uğur Serdar KARGIN/ Afyonkarahisar İhsaniye İlçesi Belediye Başkan Adayı Şaban ÇABUK/ Aksaray Ortaköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Mahmut ÜTÜK/ Amasya Hamamözü İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih BAYRAKDAR/ Amasya Merzifon İlçesi Belediye Başkan Adayı Hüseyin SAKA/ Amasya Taşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Süleyman TORUN/ Artvin Kemalpaşa İlçesi Belediye Başkan Adayı Erhan ŞAHİN/ Bayburt Aydıntepe İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim ŞENTÜRK/ Bilecik Gölpazarı İlçesi Belediye Başkan Adayı Murat ER/ Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Haluk FİLİZLİ/ Bilecik Yenipazar İlçesi Belediye Başkan Adayı İlhan ÖZDEN/ Çankırı Ilgaz İlçesi Belediye Başkan Adayı Arif ÇAYIR/ Çorum Laçin İlçesi Belediye Başkan Adayı Ünal GEVŞEK/ Düzce Cumayeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa KOLOĞLU/ Düzce Gümüşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhayrem TOZAN/ Erzincan Kemah İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman Kemal ASLAN/ Erzincan Refahiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Cevdet ÇINAR/ Erzincan Tercan İlçesi Belediye Başkan Adayı Mehmet YILMAZ/ Giresun Çamoluk İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih DÜZ/ Giresun Doğankent İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim Birol TEKİN/ Giresun Espiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Tuğrul YANIKOĞLU/ Giresun Görele İlçesi Belediye Başkan Adayı Ertuğrul MELİKOĞLU/ Giresun Tirebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fikri ŞEN/ Karaman Kazımkarabekir İlçesi Belediye Başkan Adayı Recep BOYACIOĞLU/ Kars Arpaçay İlçesi Belediye Başkan Adayı Erdal MERT/ Kars Kağızman İlçesi Belediye Başkan Adayı Nevzat YILDIZ/ Kastamonu Ağlı İlçesi Belediye Başkan Adayı Şahin ÇOLAK/ Kastamonu Bozkurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Bozkurt EKEŞ/ Kastamonu Devrekani İlçesi Belediye Başkan Adayı Mümtaz ALİUSTAOĞLU/ Kastamonu İnebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Engin UZUNER/ Kırıkkale Yahşihan İçesi Belediye Başkan Adayı Osman TÜRKYILMAZ/ Kırıkkale Bahşılı İlçesi Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim BİŞKİN/ Kırıkkale Balışeyh İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa ŞEN/ Kırklareli Demirköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhlis YAVUZ/ Kırklareli Pınarhisar İlçesi Belediye Başkan Adayı Nedim BARS/ Kırklareli Vize İlçesi Belediye Başkan Adayı Sedat BALKI/ Kırşehir Akçakent İlçesi Belediye Başkan Adayı Ahmet BOZKURT/ Kırşehir Akpınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Ramazan ATALAY/ Kütahya Domaniç İlçesi Belediye Başkan Adayı Sahvet ERTÜRK/ Kütahya Dumlupınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Niyazi TEZCAN/ Kütahya Pazarlar İlçesi Belediye Başkan Adayı Cavit ERDOĞAN/

CHP'nin yerel seçim adayları

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara'da bir önceki yerel seçimlerde olduğu gibi 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimler için de yine Mansur Yavaş'ı aday gösterdi. Mansur Yavaş'ın adaylığı İYİ Parti tarafından da destekleniyor.

CHP'nin İstanbul adayı ise Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yerel seçimler için 540 il, ilçe ve belde belediye başkanlarını açıkladı:

ADANA İMAMOĞLU-Kasım Karaköse/ ADIYAMAN ÇELİKHAN PINARBAŞI-Mahmut Alan/ AFYONKARAHİSAR SÜLÜMENLİ-İsmail Özakman/ AĞRI TUTAK-Erkan Sayan/ AKSARAY MERKEZ TAŞPINAR-Cihan Yüksel/ AMASYA MERZİFON-Alp Kargı/ ANKARA ELMADAĞ-Adem Barış Aşkın/ ANTALYA MANAVGAT-Şükrü Sözen/ ARDAHAN GÖLE KÖPRÜLÜ-Engin Sarıkaya/ ARTVİN KEMALPAŞA-Ergül Akçiçek/ AYDIN KOÇARLI-Mutlu Öztürk/ BALIKESİR BALYA-Orhan Gaga/ BARTIN KURUCAŞİLE-Nergiz Kartal/ BATMAN GERCÜŞ-Hamdiye Öner/ BİLECİK İNHİSAR-Ayhan Ödübek/ BİNGÖL YAYLADERE-Sabri Akyürek/ BİTLİS ADİLCEVAZ AYDINLAR-İsmet Özçalımlı/ BURDUR BUCAK KIZILKAYA-Şeref Coşar/ BOLU MENGEN-Turhan Bulut/ BURSA ORHANGAZİ-Çetin Çoklar/ ÇANAKKALE ÇAN-Bülent Öz/ ÇANKIRI ELDİVAN-Afife Ülkü Kavalalı/ DENİZLİ SERİNHİSAR-var/ DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ-Muhiddin Yıldırım/ DÜZCE AKÇAKOCA-Fikret Albayrak/ ESKİŞEHİR HAN-Erdal Şanlı/ GAZİANTEP KARKAMIŞ-Ali Doğan/ GİRESUN EYNESİL-Ahmet Latif Karadeniz/ GÜMÜŞHANE ŞİRAN-Hüseyin Kaya/ HATAY ANTAKYA-Hikmet Hatunoğlu/ KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN-Ahmet Rüzgar/ KARS ARPAÇAY-Enver Akkaya/ KASTAMONU DEVREKANİ-İlhan Tuncer/ KAYSERİ BÜNYAN-Mustafa Naldız/ KOCAELİ DARICA-Yakup Törk/ KARABÜK YENİCE YORTANPAZARI-İsmail Elemen/ KÜTAHYA DUMLUPINAR-Zekeriya Yılmaz/ KIRIKKALE SULAKYURT-Tamer Cihan/ MANİSA GÖLMARMARA-Birol Bak/ NEVŞEHİR DERİNKUYU-Mustafa Erdem/ NİĞDE ALTUNHİSAR-Abdi Mercan/ ORDU FATSA-Ahmet Canbaz/ SAKARYA SERDİVAN-Zafer Kazan/ SAMSUN YAKAKENT-Ramazan Şensoy/ SİNOP ERFELEK-Muzaffer Şimşek/ SİVAS GEMEREK ÇEPNİ-Gülbeden Yüksel/ ŞANLIURFA HİLVAN-Abuzer Bebe/ ŞANLIURFA HALFETİ-Ekrem Morçiçek/ TUNCELİ MAZGİRT AKPAZAR-Cemal Bulut/ UŞAK EŞME-Yılmaz Tozan/ UŞAK SİVASLI PINARBAŞI-Naci Akyürek/ VAN ÇALDIRAN-Muhammed Aladağ/ YALOVA ARMUTLU-Ali Çetinkaya/ ZONGULDAK DEVREK ÇAYDEĞİRMENİ-Hayrettin Çataklı/ BALIKESİR BŞB-Ahmet Akın/ ARTVİN MERKEZ-Demirhan Elçin/ BATMAN MERKEZ-Enver Erdem/ BİNGÖL MERKEZ-Vahdettin Uzunyayla/ GÜMÜŞHANE MERKEZ-Bedri Ağaç/ UŞAK MERKEZ-Asım Kalelioğlu/ ERZİNCAN MERKEZ-İsmail Taş/ KARABÜK MERKEZ-Mehmet Durum/ BURDUR MERKEZ-Ali Orkun Ercengiz/ GİRESUN MERKEZ-Kerim Aksu/ YALOVA MERKEZ-Vefa Salman/ AYDIN-Özlem Çerçioğlu/ ARDAHAN-Faruk Demir/ AFYONKARAHİSAR-ÇOBANLARBeytullah Tota/ AFYONKARAHİSAR-BAYATHüseyin Özaktan/ AFYONKARAHİSAR-SULTANDAĞI/ AFYONKARAHİSAR-SULTANDAĞI-DEREÇİNE-Ömer Yıldız/ AFYONKARAHİSAR-EMİRDAĞBarış Can/ AFYONKARAHİSAR-ŞUHUT-KARAADİLLİ/ ADIYAMAN-MERKEZ-KÖMÜR-Murat Yapık/ AĞRI-HAMURMuzaffer Ademi/ AKSARAY-ESKİL-EŞMEKAYA-Turgay Eşmekaya/ AKSARAY-SARIYAHŞİ-Eren Özdaş/ AKSARAY-SULTANHANI-Ahmet Karacaer/ AMASYA-GÜMÜŞHACIKÖY-Zehra Özyol/ AMASYA-HAMAMÖZÜ-Mustafa Erge/ ANKARA-KALECİK-Hamza Alper Gümüş/ ANTALYA-GAZİPAŞA-Mehmet Ali Yılmaz/ ARTVİN-BORÇKA-Ercan Orhan/ ARTVİN-YUSUFELİ-Barış Demirci/ ARTVİN-ARDANUÇ-Yıldırım Demir/ AYDIN-GERMENCİK-Fuat Öndeş/ AYDIN-YENİPAZAR-Mehmet Yüsran Erden/ BALIKESİR-KARESİ-Levent Tellioğlu/ BALIKESİR-SINDIRGI-Tuncay Öztürk/ BALIKESİR-GÖMEÇ-Mehmet İrem Himam/ BALIKESİR-GÖNEN-İbrahim Palaz/ BATMAN-BEŞİRİ-İKİKÖPRÜ-Yalçın Kaya/ BATMAN-KOZLUK-BEKİRHAN-Hasan Sönmezsoy/ BATMAN-MERKEZ-BALPINAR-Kemal Demir/ BATMAN-SASON-YÜCEBAĞ-Uğur Atalay/ BİLECİK-BOZÜYÜKMehmet Talat Bakkacıoğlu/ BİNGÖL-ADAKLI-Şahin Işın/ BİNGÖL-SOLHAN-Ertan Turgut/ BİTLİS-AHLAT-Mazlum Şahin/ BİTLİS-AHLAT-OVAKIŞLA-Faik Kartal/ BOLU-KIBRISCIK-Emin Tekemen/ BURDUR-ÇELTİKÇİ-Ahmet Bozdağ/ ÇANAKKALE-GELİBOLU-EVREŞE-Şefik Ay/ ÇANKIRI-MERKEZ-Mustafa İbişoğlu/ ÇANKIRI-ŞABANÖZÜ-Zeki Göktaş/ ÇORUM-MERKEZ-Özgür Kılıç/ DENİZLİ-BEKİLLİ-Türkan Keyik/ EDİRNE-HAVSA-Oğuz Tekin/ EDİRNE-İPSALA-ESETÇE-İbrahim Örs/ EDİRNE-KEŞAN-BEYENDİK-Muhammet Örnek/ ELAZIĞ-KARAKOÇAN-Mahmut Okçuoğlu/ ELAZIĞ-AĞIN-Samiye Genç/ ERZİNCAN-MERKEZ-ÇAĞLAYAN-Çetin Çay/ ERZURUM-PALANDÖKEN-Edip Cengiz/ ESKİŞEHİR-BÜYÜKŞEHİR-Yılmaz Büyükerşen/ GİRESUN-ALUCRA-Yunus Ekşi/ GÜMÜŞHANE-KELKİT-Osman Yeğin/ KAHRAMANMARAŞ-PAZARCIK-Haydar İkizer/ KAHRAMANMARAŞ-NURHAK-İlhami Bozan/ HATAY-BÜYÜKŞEHİR-Lütfü Savaş/ IĞDIR-ARALIK-Zafer Bayat/ IĞDIR-KARAKOYUNLU-Cafer Dalga/ IĞDIR-TUZLUCA-Abdullah Çinibulak/ KARABÜK-YENİCE-Sabri Cebecik/ KARAMAN-ERMENEK-Mustafa Bahçeli/ KARAMAN-ERMENEK-GÜNEYYURT-Kerim Civil/ KARAMAN-ERMENEK-KAZANCI-Uğuz Tekin/ KARAMAN-MERKEZ-Emin Ege/ KARS-SELİM-İlyas Barışkoç/ KARS-SARIKAMIŞ-Turgut Yurdakul/ KASTAMONU-AZDAVAY-Mehmet Emin Tuncay/ KASTAMONU-CİDE-Mehmet Eşref Mutlu/ KASTAMONU-TAŞKÖPRÜ-Ahmet Kesim/ KAYSERİ-MELİKGAZİ-Sema Karaoğlu/ KAYSERİ-SARIOĞLAN-Mehmet Bayraklı/ KIRKLARELİ-VİZE-Ercan Özalp/ KIRKLARELİ-VİZE-ÇAKILLI-Gökhan Karabulut/ KIRKLARELİ-VİZE-KIYIKÖY-Ender Sevinç/ KIRKLARELİ-PINARHİSAR-KAYNARCA-Serdar Türker/ KIRKLARELİ-DEMİRKÖY-Mesut Özkul/ KIRKLARELİ-DEMİRKÖY-İĞNEADA-Tahir Işık/ KIRKLARELİ-LÜLEBURGAZ-EVRENSEKİZ-Mustafa Nalbant/ KIRKLARELİ-BABAESKİ-BÜYÜKMANDIRA-Sertaç Balyemez/ KIRKLARELİ-BABAESKİ-KARAHALİL-Aykut Yakut/ KIRKLARELİ-MERKEZ-İNECE-Şahabettin Vardar/ KIRKLARELİ-MERKEZ-KAVAKLI-Bayram Pehlivan/ KIRKLARELİ-LÜLEBURGAZ-AHMETBEY-Mustafa Altıntaş/ KIRKLARELİ-KOFÇAZ-Mehmet Balcı/ KIRKLARELİ-BABAESKİ-Abdullah Hacı/ KIRŞEHİR-BOZTEPE-Hüseyin Takan/ KIRŞEHİR-MERKEZ-Selahattin Ekicioğlu/ KIRŞEHİR-AKPINAR-Şükrü Turgut/ KIRŞEHİR-KAMAN-Aydın Yaman/ KOCAELİ-KARTEPE-Cumhur Karakadılar/ KOCAELİ-ÇAYIROVA-Selahattin Kaya/ KOCAELİ-GEBZE-Recep Dursun/ KONYA-EREĞLİ-Bülent Ecevit Tatlıdil/ MALATYA-BÜYÜKŞEHİR-Soner Gökçe/ MALATYA-AKÇADAĞ-Mustafa Korkmaz/ MALATYA-ARGUVAN-Mehmet Kızıldaş/ MALATYA-DOĞANŞEHİR-Mehmet Bayram/ MALATYA-DOĞANYOL-Gündüz Cengiz/ MALATYA-HEKİMHAN-Turan Karadağ/ MALATYA-KULUNCAK-Mustafa Yıldız/ MALATYA-YAZIHAN-Niyazi Akıncı/ MANİSA-AHMETLİ-Mehmet Eryürek/ MANİSA-AKHİSAR-Besim Dutlulu/ MANİSA-TURGUTLU-Çetin Akın/ MARDİN-BÜYÜKŞEHİR-Süleyman Sarı/ MARDİN-ARTUKLU-Veysi Kara/ MARDİN-DARGEÇİT-Muhammed Günel/ MARDİN-DERİK-Orhan Çaplık/ MARDİN-KIZILTEPE-Mehmet Yusuf Taşkın/ MARDİN-MAZIDAĞI-Adem Denli/ MARDİN-MİDYAT-İdris Taş/ MARDİN-NUSAYBİN-Şeyhmus Doğan/ MARDİN-ÖMERLİ-Şakir Altındağ/ MARDİN-SAVUR-Şükrü Adal/ MARDİN-YEŞİLLİ-Mehmet Nuri Çoğala/ MUĞLA-BÜYÜKŞEHİR-Osman Gürün/ MUĞLA-DALAMAN-Muhammet Şaşmaz/ MUĞLA-DATÇA-Gürsel Uçar/ MUĞLA-KAVAKLIDERE-Kenan Ay/ MUĞLA-MENTEŞE-Bahattin Gümüş/ MUĞLA-MİLAS-Muhammet Tokat/ MUĞLA-ULA-ÜMİT Karaarslan/ MUŞ-BULANIK-UZGÖRÜR-Miras Arslan/ MUŞ-KORKUT-Atıf Demirtaş/ NEVŞEHİR-AVANOS-Celal Alper İbaş/ NEVŞEHİR-KOZAKLI-Bülent Öcal/ NEVŞEHİR-AVANOS-ÇALIŞ-Mustafa Ateş/ NİĞDE-BOR-KEMERHİSAR-Ramazan Oya/ NİĞDE-ÇİFTLİK-DİVARLI-Ercan Çavdar/ ORDU-ÇAMAŞ-Ahmet Kesik/ ORDU-PERŞEMBE-Ata Alkan/ ORDU-MESUDİYE-Yavuz Ekşi/ OSMANİYE-MERKEZ-CEVDETİYE-Erol Körce/ RİZE-PAZAR-Kazım Balta/ SAKARYA-KARASU-Kerem Erksoy/ SAKARYA-FERİZLİ-Rüstü Yüksek/ SAMSUN-VEZİRKÖPRÜ-Onur Bayburtlu/ SİİRT-KURTALAN-Necat Ayaz/ SİİRT-MERKEZ-GÖKÇEBAĞ-Abdülkerim Karataş/ SİİRT-ŞİRVAN-Mehmet Utağ/ ŞANLIURFA-EYYÜBİYE-Sinan Kılıç/ ŞANLIURFA-BOZOVA-Şıh Müslüm Bayar/ SİNOP-AYANCIK-Hayrettin Kaya/ SİNOP-MERKEZ-Barış Ayhan/ ŞIRNAK-ULUDERE-Salih Tanık/ SİVAS-AKINCILAR-Necati Us/ TEKİRDAĞ-BÜYÜKŞEHİR-Kadir Albayrak/ TEKİRDAĞ-ÇERKEZKÖY-Vahap Akay/ TOKAT-ALMUS-ATAKÖY-Servet Durmuş/ TOKAT-REŞADİYE-Yusuf Duran/ TRABZON-VAKFIKEBİR-Emin Uludüz/ TRABZON-BEŞİKDÜZÜ-Ramis Uzun/ TRABZON-OF-Hilmi Saral/ TRABZON-MAÇKA-Musa Turan/ TRABZON-HAYRAT-Ahmet Hasan Çebioğlu/ TRABZON-DÜZKÖY-Fehmi Köroğlu/ TUNCELİ-MERKEZ-Yusuf Kenan Aydın/ TUNCELİ-NAZIMİYE-Cafer Kırmızıçiçek/ TUNCELİ-OVACIK-Mustafa Sarıgül/ TUNCELİ-PÜLÜMÜR-Müslüm Tosun/ UŞAK-BANAZ-Ahmet Olgay Altındağ/ UŞAK-SİVASLI-Hürriyet Şafak/ UŞAK-SİVASLI-TATAR-Yusuf Ceylan/ VAN-BAHÇESARAY-Hasan Rahmi Kızıl/ VAN-ÖZALP-Oktay Sağlam/ VAN-SARAY-Şaban Günbaş/ YALOVA-ALTINOVA-TAVŞANLI-Salim Ay/ YALOVA-TERMAL-Gülsen Büker/ YALOVA-ÇİFTLİK KÖY-TAŞKÖPRÜ-Nedret Gülen/ YALOVA-ÇINARCIK-TEŞVİKİYE-Cemil Olcay/ YALOVA-ALTINOVA-Yasemin Fazlaca/ YOZGAT-BOĞAZLIYAN-Ali Ayık/ YOZGAT-ÇANDIR-Tayyar Erdoğan/ ZONGULDAK-ÇAYCUMA-Bülent Kantarcı/ ZONGULDAK-ÇAYCUMA-NEBİOĞLU-Ahmet Kırnapcı/ ZONGULDAK-ÇAYCUMA-FİLYOS-Ahmet Gerçek Ülger/ İSTANBUL-Ekrem İmamoğlu/ ANKARA-Mansur Yavaş/ ANTALYA-BÜYÜKŞEHİR-Muhittin Böcek/ BURSA-BÜYÜKŞEHİR-Mustafa Bozbey/ MERSİN-BÜYÜKŞEHİR-Vahap Seçer/ KAHRAMANMARAŞ-BÜYÜKŞEHİR-Ali Öztunç/ VAN-Nurettin Beyaz/ IĞDIR-Sözer Sayan/ KÜTAHYA-Eyüp Kahveci/ ADANA-CEYHAN-Kadir Aydar/ ADANA-POZANTI-Şenol Eroğlu/ ADANA-YUMURTALIK-Erdinç Altıok/ ADIYAMAN-GÖLBAŞI-İskender Yıldırım/ ADIYAMAN-BESNİ-KESMETEPE-Hasan Koca/ AFYONKARAHİSAR-SİNANPAŞA-TAŞOLUK-Bayram Yavuz/ AFYONKARAHİSAR-DİNAR-HAYDARLI-Şükrü Turan/ AFYONKARAHİSAR-SİNANPAŞA-Harun Güner/ AĞRI-DİYADİN-Abidin Yenigün/ AĞRI-PATNOS-DEDELİ-Muzaffer Yıldız/ AĞRI-ELEŞKİRT-Yılmaz Polat/ AMASYA-GÖYNÜCEK-Nurten Erdem/ AMASYA-MERKEZ-ZİYARET-Mehmet Geçgel/ ARDAHAN-GÖLE-Özel Özen/ ARTVİN-HOPA-Taner Ekmekçi/ ARTVİN-ŞAVŞAT-Nihat Acar/ ARTVİN-MURGUL-Erkan Şeyhoğlu/ BARTIN-MERKEZ-KOZCAĞIZ-Meliha Okutay/ BAYBURT-DEMİRÖZÜ-Muhammet Yeşil/ BİNGÖL-GENÇ-Serhat Nazlı/ BİTLİS-MERKEZ-YOLALAN-Yunus İşik/ BURSA-NİLÜFER-Turgay Erdem/ BURSA-MUDANYA-Hayri Türkyılmaz/ DENİZLİ-MERKEZEFENDİ-Şeniz Doğan/ DİYARBAKIR-KAYAPINAR-Mustafa Akyüz/ DİYARBAKIR-LİCE-Tarık Akdemir/ DİYARBAKIR-YENİŞEHİR-Abdurrahman Berat Aktaş/ DİYARBAKIR-DİCLE-Nasır Aydın/ DİYARBAKIR-ERGANİ-Hasan Kılıç/ DİYARBAKIR-KULP-Mehmet İhsan Sancar/ EDİRNE-KEŞAN-YENİMUHACIR-Recep Ordu/ EDİRNE-İPSALA-YENİKARPUZLU-Tevfik Şahinbaş/ EDİRNE-ENEZ-Özkan Günenç/ ERZİNCAN-TERCAN-ÇADIRKAYA-Çetin Özbey/ ERZURUM-ŞENKAYA-Gençay Uğraş/ ESKİŞEHİR-ALPU-Gürbüz Güller/ ESKİŞEHİR-ÇİFTELER-Zehra Konakçı/ ESKİŞEHİR-İNÖNÜ-İsmail Karaköse/ GAZİANTEP-İSLAHİYE-Mustafa Köse/ GÜMÜŞHANE-KÜRTÜN-Mahmut Çağlayan/ KARABÜK-SAFRANBOLU-Elif Köse/ KARABÜK-OVACIK-Hidayet Kasımoğlu/ KARAMAN-AYRANCI-Ramazan Delice/ KASTAMONU-İNEBOLU-Faruk Öz/ KAYSERİ-AKKIŞLA-Mustafa Güner/ KAYSERİ-HACILAR-Ahmet Turan Oğuz/ KIRKLARELİ-LÜLEBURGAZ-BÜYÜKKARIŞTIRAN-Ertuğrul Çamlıca/ KOCAELİ-KÖRFEZ-Bozkurt Uslu/ KÜTAHYA-ASLANAPA-Ali Kısa/ MANİSA-SALİHLİ-Mazlum Nurlu/ MUŞ-HASKÖY-DÜZKIŞLA-Hamdullah Kasak/ NEVŞEHİR-AVANOS-ÖZKONAK-Ahmet Uyulur/ NİĞDE-MERKEZ-KONAKLI-Derviş Kar/ SAKARYA-KAYNARCA-Nalan Akçay/ SAMSUN-TEKKEKÖY-Tansu Çıkış/ SAMSUN-HAVSA-Mehtap Yeşilbaş/ SİİRT-PERVARİ-Şevket Baytekin/ SİVAS-KANGAL-Gökhan Emen/ ŞIRNAK-CİZRE-Rıdvan Çiçek/ ŞIRNAK-İDİL-Fikret Ağırman/ TEKİRDAĞ-ŞARKÖY-Alpay Var/ TEKİRDAĞ-HAYRABOLU-Fehmi Altayoğlu/ TEKİRDAĞ-MURATLI-Nebi Tepe/ TEKİRDAĞ-ERGENE-Rasim Yüksel/ TEKİRDAĞ-SÜLEYMANPAŞA-Mehmet Ekrem Eşkinat/ TEKİRDAĞ-ÇORLU-Ahmet Sarıkurt/ TOKAT-ALMUS-GÖLGELİ-İbrahim Karahan/ TOKAT-ALMUS-KINIK-Güven Arslan/ TRABZON-SÜRMENE-Yaşar Emin/ TRABZON-ORTAHİSAR-Mehmet Salih Akyüz/ UŞAK-KARAHALLI-Muhammet Coğuplugil/ VAN-ERCİŞ-Ekrem Uçak/ VAN-EDREMİT-İdris Takva/ YOZGAT-SORGUN-Bahadır Bülent Atakul/ YOZGAT-AYDINCIK-BAYDİĞİN-Mehmet Güneş/ ZONGULDAK-KİLİMLİ-GELİK-İlker Çoban/ ADIYAMAN-BESNİ-ÇAKIRHÜYÜK-Hüseyin Gürer/ AKSARAY-ESKİL-Yakup Gök/ / AKSARAY-MERKEZ-TOPAKKAYA-Battal Akçay/ AKSARAY-MERKEZ-BAĞLIKAYA-Recep Özkök/ AKSARAY-GÜLAĞAÇ-SARATLI-Zeki Türker/ AMASYA-MERKEZ-Arife Serpil Saraçoğlu/ AMASYA-TAŞOVA-Ömer Özalp/ ANTALYA-KEPEZ-Murat Dinç/ BALIKESİR-EDREMİT-Selman Hasan Arslan/ BALIKESİR-MARMARA-Yakup Aksu/ BARTIN-MERKEZ-Mehmet Arslan/ BİNGÖL-KARLIOVA-Ahmet Karabulak/ BİNGÖL-MERKEZ-ILICALAR-Abdulmelik Kocihan/ BİNGÖL-MERKEZ-SANCAK-Cevdat Keskin/ BİTLİS-GÜROYMAK-Mehmet Şefik Aysoy/ BOLU-MENGEN-GÖKÇESU-Niyazi Dedeoğlu/ ÇANKIRI-ÇERKEŞ-Erdoğan Çubukçuoğlu/ DENİZLİ-HONAZ-Yüksel Kepenek/ DENİZLİ-BABADAĞ-Ali Atlı/ DİYARBAKIR-BÜYÜKŞEHİR-Veysi Aghan/ ELAZIĞ-PALU-Adnan Karadağ/ ERZİNCAN-ÜZÜMLÜ-Elif İnci Utlu/ ERZİNCAN-İLİÇ-Gökmen Yıldırım/ GİRESUN-ESPİYE-SOĞUKPINAR-Mustafa Eyice/ HAKKARİ-YÜKSEKOVA-BÜYÜKÇİFTLİK-Kadri Zeydan/ HAKKARİ-MERKEZ-DURANKAYA-Naci Erik/ İZMİR-KEMALPAŞA-Rıdvan Karakayalı/ İZMİR-ÖDEMİŞ-Muhittin Cumhur Şener/ KAHRAMANMARAŞ-EKİNÖZÜ-Fatih Vicdan/ KARS-MERKEZ-Taner Toraman/ KASTAMONU-MERKEZ-Mustafa Öztürk/ KIRIKKALE-ÇELEBİ-Oktay Babadağ/ KIRIKKALE-MERKEZ-HACILAR-Necati Koyuncu/ KONYA-KULU-Galip Polat/ KÜTAHYA-SİMAV-Gülcan Bütün/ MERSİN-AYDINCIK-Abdullah Servili/ MERSİN-ÇAMLIYAYLA-İslam Sarı/ MUĞLA-YATAĞAN-Halil Arslan/ MUŞ-MERKEZ-KONUKBEKLER-Fikret Güler/ NEVŞEHİR-MERKEZ-NAR-Remziye Tok/ NEVŞEHİR-HACIBEKTAŞ-Arif Yoldaş Altıok/ NİĞDE-MERKEZ-ALAY-Ahmet Demirbaş/ ORDU-İKİZCE-Mustafa Kaynar/ ORDU-ALTINORDU-Birol Yılmaz/ SİVAS-DOĞANŞAR-Erdal Öztürk/ ŞIRNAK-SİLOPİ-BAŞVERİMLİ-Süleyman Bayrak/ ŞIRNAK-İDİL-KARALAR-Ekrem Sağlam/ TOKAT-ZİLE-Şükrü Sargın/ TRABZON-ÇAYKARA-Hasan Düzgün/ TRABZON-TONYA-Şuaib Aydın/ YALOVA-MERKEZ-KADIKÖY-Taner Ozan/ YALOVA-ÇINARCIK-ESENKÖY-Hıdır Hanoğlu/ YOZGAT-BOĞAZLIYAN-SIRÇALI-Hacı Mustafa Dilek/ YOZGAT-BOĞAZLIYAN-OVAKENT-Arif Şahingöz/
Euronews artık Internet Explorer üzerinden erişilebilir değil. Bu tarayıcı artık Microsoft tarafından güncellenmiyor ve en son teknik yenilikleri desteklemiyor. Sizi; Esge, Safari, Google Chrome veya Mozilla Firefox gibi başka tarayıcıları kullanmaya davet ediyoruz.