EventsOlaylar
Loader

Find Us

InstagramFlipboardLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
REKLAM

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu; İYİ Parti'yle 16 ilde ortak aday çıkarıldı

CHP milletvekili aday listesini teslim etti
CHP milletvekili aday listesini teslim etti © Cem Genco/Anadolu Ajansı
© Cem Genco/Anadolu Ajansı
By euronews
Haberi paylaşınYorumlar
Haberi paylaşınClose Button

İYİ Parti'nin listesinde Adıyaman, Bartın, Batman, Çorum, Düzce, Erzincan, Hakkari, Rize ve Van illerinde aday gösterilmedi. CHP'nin de Gümüşhane, Bitlis, Aksaray, Yozgat, Bayburt, Muş ve Çankırı illerinde aday çıkarmamasıyla iki parti 16 ilde ortak aday çıkardı.

REKLAM

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 14 Mayıs Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimine katılacak milletvekili adaylarının listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sundu.

İYİ Partinin 14 Mayıs'ta yapılacak milletvekili genel seçimi için Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdiği listede ise mevcut 36 milletvekilinden 22'si yer almadı.

İYİ Parti'nin listesinde CHP ile uygulanan "fermuar" sistemi dolayısıyla Adıyaman, Bartın, Batman, Çorum, Düzce, Erzincan, Hakkari, Rize ve Van illerinde aday gösterilmedi. CHP'nin de Gümüşhane, Bitlis, Aksaray, Yozgat, Bayburt, Muş ve Çankırı illerinde aday çıkarmamasıyla iki parti 16 ilde ortak aday belirlemiş oldu.

CHP'nin YSK'ya sunduğu milletvekili aday listesinin tam hali şöyle oldu:

Adana

  • Adana 1. Sıra - Orhan Sümer
  • Adana 2. Sıra - Müzeyyen Şevkin
  • Adana 3. Sıra - Burhanettin Bulut
  • Adana 4. Sıra - Sadullah Kısacık
  • Adana 5. Sıra - Ayhan Barut
  • Adana 6. Sıra - Osman Berke Duvan
  • Adana 7. Sıra - Hüseyin Keser
  • Adana 8. Sıra - Erkan Karakata
  • Adana 9. Sıra - Orhan Toklu
  • Adana 10. Sıra - Kübra Özbiçer Büyükikiz
  • Adana 11. Sıra - Ahmet Korkmaz
  • Adana 12. Sıra - Sercan Polat
  • Adana 13. Sıra - Seyfettin Can
  • Adana 14. Sıra - Ebru Yılmaz Uzman
  •  Adana 15. Sıra - Elife Müftüoğlu

Adıyaman

  • Adıyaman 1. Sıra - Abdurrahman Tutdere
  • Adıyaman 2. Sıra - Kenan Doğan
  • Adıyaman 3. Sıra - Adnan Ağır
  • Adıyaman 4. Sıra - Ömer Turan
  • Adıyaman 5 . Sıra - Songül Varki

Afyonkarahisar

  • Afyonkarahisar 1. Sıra - Burcu Köksal
  • Afyonkarahisar 2. Sıra - Fatih Aydın
  • Afyonkarahisar 3. Sıra - Abidin Yağcı
  • Afyonkarahisar 4. Sıra - Ali Arıkan
  • Afyonkarahisar 5. Sıra - İbrahim Kadıoğlu
  • Afyonkarahisar 6. Sıra - Anıl Halis Akar

Ağrı

  • Ağrı 1. Sıra - İbrahim Varol
  • Ağrı 2. Sıra - Abdurrahman Polat
  • Ağrı 3. Sıra - Ertuğrul Eryılmaz
  • Ağrı 4. Sıra - Zekiye Altay

Amasya

  • Amasya 1. Sıra - Reşat Karagöz
  • Amasya 2. Sıra - Arif Yılmaz
  • Amasya 3. Sıra - Zeynep Ateş

Ankara

  • Ankara 1. Bölge 1. Sıra - Gamze Taşcıer
  • Ankara 1. Bölge 2. Sıra - Deniz Demir
  • Ankara 1. Bölge 3. Sıra - Okan Konuralp
  • Ankara 1. Bölge 4. Sıra - Sadullah Ergin
  • Ankara 1. Bölge 5. Sıra - Mustafa Nedim
  • Ankara 1. Bölge 6. Sıra - Aliye Timisi Ersever
  • Ankara 1. Bölge 7. Sıra - Deniz Çakır
  • Ankara 1. Bölge 8. Sıra - Kemal Akkurt
  • Ankara 1. Bölge 9. Sıra - Aysun Palalı Köktaş
  • Ankara 1. Bölge 10. Sıra - Elif Topkaya Sevinç
  • Ankara 1. Bölge 11. Sıra - Hüseyin Can Güner
  • Ankara 1. Bölge 12. Sıra - Aycan Koçtürk
  • Ankara 1. Bölge 13. Sıra - Armağan Erdoğan
  • Ankara 2. Bölge 1. Sıra - Murat Emir
  • Ankara 2. Bölge 2. Sıra - İdris Şahin
  • Ankara 2. Bölge 3. Sıra - Semra Dinçer
  • Ankara 2. Bölge 4. Sıra - İrem Yaman
  • Ankara 2. Bölge 5. Sıra - Orkun Kanber
  • Ankara 2. Bölge 6. Sıra - Ali Rıza Erbay
  • Ankara 2. Bölge 7. Sıra - Erdal Kiziroğlu
  • Ankara 2. Bölge 8. Sıra - Özkan Oktan
  • Ankara 2. Bölge 9. Sıra - Funda Cengiz
  • Ankara 2. Bölge 10. Sıra - Erol Tosun
  • Ankara 2. Bölge 11. Sıra - Nursel Öcal
  • Ankara 3. Bölge 1. Sıra - Tekin Bingöl
  • Ankara 3. Bölge 2. Sıra - Umut Akdoğan
  • Ankara 3. Bölge 3. Sıra - Mesut Doğan
  • Ankara 3. Bölge 4. Sıra - Aylin Yaman
  • Ankara 3. Bölge 5. Sıra - Ahmet Ersen
  • Ankara 3. Bölge 6. Sıra - Mehmet Akyürek
  • Ankara 3. Bölge 7. Sıra - Mehtap Yücel
  • Ankara 3. Bölge 8. Sıra - Memet Yula
  • Ankara 3. Bölge 9. Sıra - Zeynep Esra Özdemir
  • Ankara 3. Bölge 10. Sıra - Ömer Yılmaz
  • Ankara 3. Bölge 11. Sıra - Elmaz Kübra Karaca
  • Ankara 3. Bölge 12. Sıra - Hasan Cem Yılmaz

Antalya

  • Antalya 1. Sıra - Sururi Çorabatır
  • Antalya 2. Sıra - Cavi̇t Arı
  • Antalya 3. Sıra -  Ali̇ye Coşar
  • Antalya 4. Sıra - Serap Yazıcı Özbudun
  • Antalya 5. Sıra - Şerafetti̇n Kılıç
  • Antalya 6. Sıra - Mustafa Erdem
  • Antalya 7. Sıra - Murat Özçeli̇k
  • Antalya 8. Sıra - Hasan Ercüment Taşdemi̇r
  • Antalya 9. Sıra - Ni̇lüfer Deveci̇
  • Antalya 10. Sıra - Vahap Tuncer
  • Antalya 11. Sıra - Si̇bel Gezen
  • Antalya 12. Sıra - Rami̇z Atahan
  • Antalya 13. Sıra - Emrah Yurtlak
  • Antalya 14. Sıra - Zeli̇ha Mi̇lli̇
  • Antalya 15. Sıra - Hati̇ce Kübra Turan
  • Antalya 16. Sıra - Müge Gezgi̇nci̇ Ünsal
  • Antalya 17. Sıra - Mehmet Gök

Ardahan

Ardahan 1. Sıra - Özgür Erdem İncesu

Ardahan 2. Sıra - Özel Özen

Artvin

Artvin 1. Sıra - Uğur Bayraktutan

Artvin 2. Sıra - Oğuz Kurdoğlu

Aydın

  • Aydın 1. Sıra - Bülent Tezcan
  • Aydın 2. Sıra - Hüseyi̇n Yıldız
  • Aydın 3. Sıra - Süleyman Bülbül
  • Aydın 4. Sıra - Evri̇m Karakoz
  • Aydın 5. Sıra - Ni̇lüfer Ünüvar
  • Aydın 6. Sıra - Gamze Yolcu Meti̇n
  • Aydın 7. Sıra - Ziya Yılmaz
  • Aydın 8. Sıra - Nebahat Oskay Ürün

Balıkesir

  • Balikesi̇r 1. Sıra - Ensar Ayteki̇n
  • Balikesi̇r 2. Sıra - Serkan Sarı
  • Balikesi̇r 3. Sıra - Burak Dalgın
  • Balikesi̇r 4. Sıra - Seval Bozkurt
  • Balikesi̇r 5. Sıra - Seli̇m Panç
  • Balikesi̇r 6. Sıra - Fatma Salı Karabacakoğlu
  • Balikesi̇r 7. Sıra - Di̇lek Yalçın
  • Balikesi̇r 8. Sıra - Güli̇zar Yıldız
  • Balikesi̇r 9. Sıra - Muharrem Koç

Bartın

Bartın 1. Sıra - Aysu Bankoğlu

Bartın 2. Sıra - Ceyda Sargın

Batman

Batman 1. Sıra - Hüseyi̇n Yaşar

Batman 2. Sıra - Di̇cle Arslan

Batman 3. Sıra - Orhan Ekmen

Batman 4. Sıra - Abdullah Polat

Batman 5. Sıra - Menduh Atak

Bilecik

Bilecik 1. Sıra - Yaşar Tüzün

Bilecik 2. Sıra - Vedat Kazıcı

Bingöl

Bingöl 1. Sıra -  Serdar Atalay

REKLAM

Bingöl 2. Sıra - Mehmet Canlı

Bingöl 3. Sıra - İlhami Gelen

Bolu

Bolu 1. Sıra - Türker Ateş

Bolu 2. Sıra - Mehmet Burak Cop

Bolu 3. Sıra - Zuhal Işın

REKLAM

Burdur

Burdur 1. Sıra - İzzet Akbulut

Burdur 2. Sıra - Hülya Gümüş

Burdur 3. Sıra - Süleyman Erman 

Bursa

  • Bursa 1. Bölge 1. Sıra - Kayıhan Pala
  • Bursa 1. Bölge 2. Sıra - Nurhayat Altaca Kayışoğlu
  • Bursa 1. Bölge 3. Sıra - Mehmet Atmaca 
  • Bursa 1. Bölge 4. Sıra - İsmet Karaca
  • Bursa 1. Bölge 5. Sıra - Jüli̇de Akköprü
  • Bursa 1. Bölge 6. Sıra - Alpaslan Yıldız
  • Bursa 1. Bölge 7. Sıra - Engi̇n Tamer Dede
  • Bursa 1. Bölge 8. Sıra - Serkan Öztürk
  • Bursa 1. Bölge 9. Sıra - Özgür Yıldız
  • Bursa 1. Bölge 10. Sıra - Canan Akın Erdem
  • Bursa 2. Bölge 1. Sıra - Hasan Öztürk
  • Bursa 2. Bölge 2. Sıra - Cemaletti̇n Kani̇ Torun
  • Bursa 2. Bölge 3. Sıra - Orhan Sarıbal
  • Bursa 2. Bölge 4. Sıra - Erkan Dönmez
  • Bursa 2. Bölge 5. Sıra - Şahi̇n Sevi̇nç
  • Bursa 2. Bölge 6. Sıra - Funda Türkcoş Pekiner
  • Bursa 2. Bölge 7. Sıra - Ender Teke
  • Bursa 2. Bölge 8. Sıra - Huri̇ye Canan Çeli̇k Tunar
  • Bursa 2. Bölge 9. Sıra - Mehmet Önder Mutlu
  • Bursa 2. Bölge 10. Sıra - Seda Bozdağ Güzelkaya

Çanakkale

Çanakkale 1. Sıra - İsmet Güneşhan

Çanakkale 2. Sıra - Özgür Ceylan 

REKLAM

Çanakkale 3. Sıra - Yeşim Karadağ

Çanakkale 4. Sıra - Tuğberk Güzel

Çorum

Çorum 1. Sıra - Mehmet Tahtasız

Çorum 2. Sıra - Bekir Özsaçma

Çorum 3. Sıra - Burçin Solmaz Polat

REKLAM

Çorum 4. Sıra - Seyit Ahmet Güher

Denizli

Denizli 1. Sıra - Güli̇zar Bi̇çer Karaca

Denizli 2. Sıra - Şeref Arpacı

Denizli 3. Sıra - Sema Si̇lki̇n Ün

Denizli 4. Sıra - Adi̇l Demi̇r

REKLAM

Denizli 5. Sıra - Sedat Demi̇rci̇

Denizli 6. Sıra - İlhan Özcan

Denizli 7. Sıra - Ayşe Hazer

Diyarbakır

  • Diyarbakır 1. Sıra - Mustafa Sezgi̇n Tanrıkulu
  • Diyarbakır 2. Sıra - Ali̇ İhsan Merdanoğlu
  • Diyarbakır 3. Sıra - Abdurrahman Ergi̇n
  • Diyarbakır 4. Sıra - Cevdet Nasıranlı
  • Diyarbakır 5. Sıra - İsmai̇l Akyıl
  • Diyarbakır 6. Sıra - Gönül Özel
  • Diyarbakır 7. Sıra - Laleş Ertuğrul Uysal
  • Diyarbakır 8. Sıra - Esra Arslan
  • Diyarbakır 9. Sıra - Mahi̇r Yılmaz
  • Diyarbakır 10. Sıra - Mehmet Ali̇ Özmen
  • Diyarbakır 11. Sıra - Zeynep Deni̇z Erk
  • Diyarbakır 12. Sıra - Özlem Kaya

Düzce

Düzce 1. Sıra - Talih Özcan

Düzce 2. Sıra - Hatice Aslıhan Akbal

REKLAM

Düzce 3. Sıra -  Jale Uzunhasan

Edirne

Edirne 1. Sıra - Ediz Ün

Edirne 2. Sıra - Ahmet Baran Yazgan

Edirne 3. Sıra - Ufuk Kanışkan

Edirne 4. Sıra - Ahmet Erken Çiftçi

REKLAM

Elazığ

Elazığ 1. Sıra - Gürsel Erol

Elazığ 2. Sıra - Abdullah Akın

Elazığ 3. Sıra - Ahmet Yıldız

Elazığ 4. Sıra - Alim Özdemir

Elazığ 5. Sıra - Azat Alınak

REKLAM

Erzincan

Erzincan 1. Sıra - Mustafa Sarıgül

Erzincan 2. Sıra - Ufuk Aktaş

Erzurum

Erzurum 1. Sıra - Ayhan Koç

Erzurum 2. Sıra - Murat Ozan

Erzurum 3. Sıra - Celal Zunguldak

REKLAM

Erzurum 4. Sıra - Serhat Can Eş

Erzurum 5. Sıra - Erdinç okanlı

Erzurum 6. Sıra - İslam Tekmanlı

Eskişehir

Eskişehir 1. Sıra - Utku Çakırözer

Eskişehir 2. Sıra - Jale Nur Süllü

REKLAM

Eskişehir 3. Sıra - İbrahim Arslan

Eskişehir 4. Sıra - Abdülkadir Adar

Eskişehir 5. Sıra - İpek Çelik

Eskişehir 6. Sıra - Aysu Bahar Gürlek

Gazi̇antep

  • Gazi̇antep 1. Sıra - Hasan Öztürkmen
  • Gazi̇antep 2. Sıra - Meli̇h Meri̇ç
  • Gazi̇antep 3. Sıra - Ertuğrul Kaya
  • Gazi̇antep 4. Sıra - Rei̇s Rei̇soğlu
  • Gazi̇antep 5. Sıra - Adi̇le Merve Altınbaş Yılmaz
  • Gazi̇antep 6. Sıra - Erdal Geçi̇t
  • Gazi̇antep 7. Sıra - Seli̇m Karahan
  • Gazi̇antep 8. Sıra - Müslüm Şahi̇nsoy
  • Gazi̇antep 9. Sıra - Hasan Gür
  • Gazi̇antep 10. Sıra - Mehmet İslam
  • Gazi̇antep 11. Sıra - Ahmet İdri̇s İnal
  • Gazi̇antep 12. Sıra - Fatma Müge Düşün
  • Gazi̇antep 13. Sıra - Gökhan Çeli̇ktürk
  • Gazi̇antep 14. Sıra - Vi̇jdan Aktaş

Giresun

Giresun 1. Sıra - Elvan Işık Gezmiş

REKLAM

Giresun 2. Sıra - Reşat Nuri Özdemir

Giresun 3. Sıra - Fikri Bilge

Giresun 4. Sıra - Hakan Adanır

Hakkari

Hakkari 1. Sıra - Nazım Demir

Hakkari 2. Sıra - Adnan Hatipoğlu

REKLAM

Hakkari 3. Sıra - Sabır Diri

Hatay

  • Hatay 1. Sıra - Mehmet Güzelmansur
  • Hatay 2. Sıra - Nermi̇n Yıldırım Kara
  • Hatay 3. Sıra - Servet Mullaoğlu
  • Hatay 4. Sıra - Necmetti̇n Çalışkan
  • Hatay 5. Sıra - Hi̇kmet Hatunoğlu Çiftçi
  • Hatay 6. Sıra - Rahmi̇ Vardı
  • Hatay 7. Sıra - Gökhan Özer Çi̇tç
  • Hatay 8. Sıra - Beki̇r Atahan
  • Hatay 9. Sıra - Cemi̇yet Kışlıoğlu
  • Hatay 10. Sıra - Tamer Api̇ş
  • Hatay 11. Sıra - Fi̇li̇z Haksöz

Iğdır

Iğdır 1. Sıra - Yusuf Aslan

Iğdır 2. Sıra - İsmail Sarıboğa

Isparta

Isparta 1. Sıra - Hikmet Yalım Halıcı

Isparta 2. Sıra - Mehmet Tamer Cantekin

REKLAM

Isparta 3. Sıra - Hüseyin Yıldızhan

Isparta 4. Sıra -  Hatice Yıldız

İstanbul

  • İstanbul 1. Bölge 1. Sıra - Oğuz Kaan Salıcı
  • İstanbul 1. Bölge 2. Sıra - Gamze Akkuş İlgezdi̇
  • İstanbul 1. Bölge 3. Sıra - Fethi̇ Açıkel
  • İstanbul 1. Bölge 4. Sıra - Gökhan Günaydın
  • İstanbul 1. Bölge 5. Sıra - Bi̇rol Aydın
  • İstanbul 1. Bölge 6. Sıra - Ahmet Ersagun Yücel
  • İstanbul 1. Bölge 7. Sıra - Eli̇f Esen
  • İstanbul 1. Bölge 8. Sıra - Hasan Karal
  • İstanbul 1. Bölge 9. Sıra - Cemal Engi̇nyurt
  • İstanbul 1. Bölge 10. Sıra - Seli̇m Temurci̇
  • İstanbul 1. Bölge 11. Sıra - Ali̇ Gökçek
  • İstanbul 1. Bölge 12. Sıra - Suat Özçağdaş
  • İstanbul 1. Bölge 13. Sıra - Özcan Şükrü Bari̇poğlu
  • İstanbul 1. Bölge 14. Sıra - Sevgi̇ Kılıç
  • İstanbul 1. Bölge 15. Sıra - Olgun Çeli̇k
  • İstanbul 1. Bölge 16. Sıra - Doğan Çakmak
  • İstanbul 1. Bölge 17. Sıra - Kenan Otlu
  • İstanbul 1. Bölge 18. Sıra - Efendi̇ Argunşah
  • İstanbul 1. Bölge 19. Sıra - Murat Kanteki̇n
  • İstanbul 1. Bölge 20. Sıra - Aysemi̇n Gülmez
  • İstanbul 1. Bölge 21. Sıra - Ahmet Can Yılmaz
  • İstanbul 1. Bölge 22. Sıra - Ebru Zor
  • İstanbul 1. Bölge 23. Sıra - Erdoğan Erden
  • İstanbul 1. Bölge 24. Sıra - Füsun Sökmez
  • İstanbul 1. Bölge 25. Sıra - Nejla Erdem
  • İstanbul 1. Bölge 26. Sıra - Bülent Kulkuloğlu
  • İstanbul 1. Bölge 27. Sıra - Güllü Saran
  • İstanbul 1. Bölge 28. Sıra - Yücel Oto
  • İstanbul 1. Bölge 29. Sıra - Nejdet Ay
  • İstanbul 1. Bölge 30. Sıra - Eli̇fe Gamze Öztürk
  • İstanbul 1. Bölge 31. Sıra - Hakan Bekar
  • İstanbul 1. Bölge 32. Sıra - Dursun Can Kirtorun
  • İstanbul 1. Bölge 33. Sıra - Murat Gökhan Ofluoğlu
  • İstanbul 1. Bölge 34. Sıra - Hale Dilek
  • İstanbul 1. Bölge 35. Sıra - Abdullah Onur Bildirici
  • İstanbul 2. Bölge 1. Sıra - Namık Tan
  • İstanbul 2. Bölge 2. Sıra - Yunus Emre
  • İstanbul 2. Bölge 3. Sıra - Gökan Zeybek
  • İstanbul 2. Bölge 4. Sıra - Kadri̇ Eni̇s Berberoğlu
  • İstanbul 2. Bölge 5. Sıra - Mustafa Kaya
  • İstanbul 2. Bölge 6. Sıra - Yüksel Mansur Kılınç
  • İstanbul 2. Bölge 7. Sıra - İsa Mesi̇h Şahi̇n
  • İstanbul 2. Bölge 8. Sıra - Evri̇m Rızvanoğlu
  • İstanbul 2. Bölge 9. Sıra - Berna Sukas
  • İstanbul 2. Bölge 10. Sıra - Fuat Yıldırım
  • İstanbul 2. Bölge 11. Sıra - Onur Aydın
  • İstanbul 2. Bölge 12. Sıra - Işık Öğütçü
  • İstanbul 2. Bölge 13. Sıra - Soner Özi̇mer
  • İstanbul 2. Bölge 14. Sıra - Mehmet Ali̇ Yüksel
  • İstanbul 2. Bölge 15. Sıra - Şaban Karaaslan
  • İstanbul 2. Bölge 16. Sıra - Elmas Arus
  • İstanbul 2. Bölge 17. Sıra - Muharrem Naci̇ Temi̇z
  • İstanbul 2. Bölge 18. Sıra - Sevi̇m Yalınkılıç
  • İstanbul 2. Bölge 19. Sıra - Gözde Fi̇l
  • İstanbul 2. Bölge 20. Sıra - Bülent Ütebay
  • İstanbul 2. Bölge 21. Sıra - Mehmet Süleyman Türker
  • İstanbul 2. Bölge 22. Sıra - Yi̇ği̇t Hüseyi̇n Numan Bıçaklı
  • İstanbul 2. Bölge 23. Sıra - Ali̇ Arman
  • İstanbul 2. Bölge 24. Sıra - Bedi̇a Büyükgebi̇z
  • İstanbul 2. Bölge 25. Sıra - Özgür Nemutlu
  • İstanbul 2. Bölge 26. Sıra - Ezgi̇ Pekşen
  • İstanbul 2. Bölge 27. Sıra - Refi̇k Ersi̇n Eroğlu
  • İstanbul 3. Bölge 1. Sıra - Engi̇n Altay
  • İstanbul 3. Bölge 2. Sıra - Erdoğan Toprak
  • İstanbul 3. Bölge 3. Sıra - Türkan Elçi̇
  • İstanbul 3. Bölge 4. Sıra - İlhan Kesi̇ci̇
  • İstanbul 3. Bölge 5. Sıra - Zeynel Emre
  • İstanbul 3. Bölge 6. Sıra - Mustafa Yeneroğlu
  • İstanbul 3. Bölge 7. Sıra - Bülent Kaya
  • İstanbul 3. Bölge 8. Sıra - Doğan Demi̇r
  • İstanbul 3. Bölge 9. Sıra - Özgür Karabat
  • İstanbul 3. Bölge 10. Sıra - Medeni̇ Yılmaz
  • İstanbul 3. Bölge 11. Sıra - Turan Taşkın
  • İstanbul 3. Bölge 12. Sıra - Doruk Bulut Çi̇ftçi̇
  • İstanbul 3. Bölge 13. Sıra - Oğuz Kemal Yakar
  • İstanbul 3. Bölge 14. Sıra - Turgay Özcan
  • İstanbul 3. Bölge 15. Sıra - Fevzi̇ Donat
  • İstanbul 3. Bölge 16. Sıra - Utku Caner Çaykara
  • İstanbul 3. Bölge 17. Sıra - Hüseyi̇n Remzi̇ Gökbulak
  • İstanbul 3. Bölge 18. Sıra - Bayramali̇ Çeşmeci̇
  • İstanbul 3. Bölge 19. Sıra - Recep Karakoç
  • İstanbul 3. Bölge 20. Sıra - Burak Yıldırım
  • İstanbul 3. Bölge 21. Sıra - Eda Kurt
  • İstanbul 3. Bölge 22. Sıra - Kazım Özveren
  • İstanbul 3. Bölge 23. Sıra - Margari̇t Di̇kme
  • İstanbul 3. Bölge 24. Sıra - Mehtap Albayrak
  • İstanbul 3. Bölge 25. Sıra - Nazlı Akyüz
  • İstanbul 3. Bölge 26. Sıra - Özlem Durdağı Dokuyucu
  • İstanbul 3. Bölge 27. Sıra - Si̇nan Karahan
  • İstanbul 3. Bölge 28. Sıra - Si̇nem Özcan
  • İstanbul 3. Bölge 29. Sıra - Süleyman Şafak
  • İstanbul 3. Bölge 30. Sıra - Cemal Doğan
  • İstanbul 3. Bölge 31. Sıra - Hüseyi̇n Arda Engi̇zek
  • İstanbul 3. Bölge 32. Sıra - Turgut Koç
  • İstanbul 3. Bölge 33. Sıra - Server Gökmen
  • İstanbul 3. Bölge 34. Sıra - Ender Unutan Ersözlü
  • İstanbul 3. Bölge 35. Sıra - Neşe Kiyik
  • İstanbul 3. Bölge 36. Sıra - Yaren Karaca

İzmir

  • İzmir 1. Bölge 1. Sıra - Yüksel Taşkın
  • İzmir 1. Bölge 2. Sıra - Ahmet Tuncay Özkan
  • İzmir 1. Bölge 3. Sıra - Sevda Erdan Kılıç
  • İzmir 1. Bölge 4. Sıra - Murat Bakan
  • İzmir 1. Bölge 5. Sıra - Ednan Arslan
  • İzmir 1. Bölge 6. Sıra - Seda Kâya Ösen
  • İzmir 1. Bölge 7. Sıra - Haydar Altıntaş
  • İzmir 1. Bölge 8. Sıra - Devri̇m Barış Çeli̇k
  • İzmir 1. Bölge 9. Sıra - Sefer İpekli̇
  • İzmir 1. Bölge 10. Sıra - Güldem Atabay
  • İzmir 1. Bölge 11. Sıra - Şahbal Aras
  • İzmir 1. Bölge 12. Sıra - Fulya Alçay
  • İzmir 1. Bölge 13. Sıra - Mehmet Şahi̇n Fırat
  • İzmir 1. Bölge 14. Sıra - Bi̇rgül Deği̇rmenci̇
  • İzmir 2. Bölge 1. Sıra - Gökçe Gökçen
  • İzmir 2. Bölge 2. Sıra - Rıfat Turuntay Nalbantoğlu
  • İzmir 2. Bölge 3. Sıra - Rahmi̇ Aşkın Türeli̇
  • İzmir 2. Bölge 4. Sıra - Mahi̇r Polat
  • İzmir 2. Bölge 5. Sıra - Mehmet Sali̇h Uzun
  • İzmir 2. Bölge 6. Sıra - Deni̇z Yücel
  • İzmir 2. Bölge 7. Sıra - Mustafa Bi̇li̇c
  • İzmir 2. Bölge 8. Sıra - Hacer Foggo
  • İzmir 2. Bölge 9. Sıra - Esi̇n Doğan Meti̇n
  • İzmir 2. Bölge 10. Sıra - Altan İnanç
  • İzmir 2. Bölge 11. Sıra - Emi̇ne Heli̇l İnay Kınay
  • İzmir 2. Bölge 12. Sıra - Ayten Gülsever
  • İzmir 2. Bölge 13. Sıra - Nurşen Balcı
  • İzmir 2. Bölge 14. Sıra - Burak Kotan

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş 1. Sıra - Ali̇ Öztunç

Kahramanmaraş 2. Sıra - İrfan Karatutlu

Kahramanmaraş 3. Sıra - Mehmet Bağlar

REKLAM

Kahramanmaraş 4. Sıra - Ejder Kaygusuz

Kahramanmaraş 5. Sıra - Nai̇le İşlek

Kahramanmaraş 6. Sıra - Tufan Yanar

Kahramanmaraş 7. Sıra - Azi̇z Cem Güner

Kahramanmaraş 8. Sıra - Çağatay Atasay

REKLAM

Karabük

Karabük 1. Sıra - Cevdet Akay

Karabük 2. Sıra -  Abdullah Çakır 

Karabük 3. Sıra - Bayram Karadağ 

Karaman

Karaman 1. Sıra - İsmail Atakan Ünver

Karaman 2. Sıra - Yusuf Baştuğ Çiftçi

REKLAM

Karaman 3. Sıra - Hasan Ehliz

Kars

Kars 1. Sıra - İnan Akgün

Kars 2. Sıra - Onur Uludaşdemir

Kars 3. Sıra - Evren Yerdelen

Kastamonu

Kastamonu 1. Sıra - Hasan Baltacı

REKLAM

Kastamonu 2. Sıra - Kadir Yalçın

Kastamonu 3. Sıra - Ziver Kaplan

Kayseri

Kayseri 1. Sıra - Aşkın Genç

Kayseri 2. Sıra - Mahmut Arıkan

Kayseri 3. Sıra - Burhan Bahadır Özsoy

REKLAM

Kayseri 4. Sıra - Zülküf Arslan

Kayseri 5. Sıra - Ümi̇t Özer

Kayseri 6. Sıra - Özgen Aydıncak

Kayseri 7. Sıra -  Ali̇ Çeti̇nkaya

Kayseri 8. Sıra - Onur Sergen Doğan

REKLAM

Kayseri 9. Sıra - İbrahi̇m Kaan

Kayseri 10. Sıra - Ni̇yazi̇ Ünalmiş

Kırıkkale

Kırıkkale 1. Sıra - Ahmet Önal

Kırıkkale 2. Sıra - Ömer Eldemir

Kırıkkale 3. Sıra - Ümit Duman

REKLAM

Kırklareli

Kırklareli 1. Sıra - Vecdi Gündoğdu

Kırklareli 2. Sıra - Fahri Özkan

Kırklareli 3. Sıra - Hatice Gül Bingöl

Kırşehir

Kırşehir 1. Sıra - Metin İlhan

Kırşehir 2. Sıra - Şeref Baran

REKLAM

Kilis

Kilis 1. Sıra - Mehmet Akif Perker

Kilis 2. Sıra - Hurşit Çetin

Kocaeli

Kocaeli 1. Sıra - Mühip Kanko

Kocaeli 2. Sıra - Harun Özgür Yıldızlı

Kocaeli 3. Sıra - Hasan Bi̇tmez

REKLAM

Kocaeli 4. Sıra - Nai̇l Çi̇ler

Kocaeli 5. Sıra - Serap Çakır

Kocaeli 6. Sıra - Tüli̇n Keçeci̇ Güngör

Kocaeli 7. Sıra -  Cuma Karavar

Kocaeli 8. Sıra - Caner Arduç

REKLAM

Kocaeli 9. Sıra - Mehmet Ümi̇t Küçükkaya

Kocaeli 10. Sıra - Selman Kösali

Kocaeli 11. Sıra - Hülya Güreli̇ Yolcubal

Kocaeli 12. Sıra - Belkıza İlter

Kocaeli 13. Sıra - İsmet İşeri̇

REKLAM

Kocaeli 14. Sıra - Berna Çeti̇n

Konya

Konya 1. Sıra - Barış Bektaş

Konya 2. Sıra - Hasan Eki̇ci̇

Konya 3. Sıra - Gençosman Ki̇lli̇k

Konya 4. Sıra - Ömer Ünal

REKLAM

Konya 5. Sıra - Hali̇l Ercan

Konya 6. Sıra - Kami̇l Bülbül Okuyucu

Konya 7. Sıra - Gali̇p Polat

Konya 8. Sıra - Ayşe Alkim Gökçe

Konya 9. Sıra - Mürsel Ayrancı

REKLAM

Konya 10. Sıra - Ezgi̇ Bi̇lge Arslan

Konya 11. Sıra -  Şeri̇fe Tunç

Konya 12. Sıra -  Mehmet Pi̇rzade

Konya 13. Sıra -  Dursun Kaplan

Konya 14. Sıra - Rıdvan Şenyurt

REKLAM

Konya 15. Sıra - Tevfi̇k Fi̇kret İvgen

Kütahya

Kütahya 1. Sıra - Ali̇ Fazıl Kasap 

Kütahya 2 . Sıra - Ahmet Suna

Kütahya 3. Sıra - Güler Ezgi̇ Doğan Turan 

Kütahya 4. Sıra - Haşi̇m Erteki̇n 

REKLAM

Kütahya 5. Sıra - Kerem Erkul 

Malatya

Malatya 1. Sıra - Veli̇ Ağbaba 

Malatya 2. Sıra - Enver Ki̇raz 

Malatya 3. Sıra - Battal Kanbay 

Malatya 4. Sıra -  Ali̇ İmran Marasalı

REKLAM

Malatya 5. Sıra - Yusuf Kurşun 

Malatya 6. Sıra - Okay Demi̇rhan 

Manisa

Mani̇sa 1. Sıra - Özgür Özel

Mani̇sa 2. Sıra - Ahmet Vehbi̇ Bakırlıoğlu

Mani̇sa 3. Sıra - Beki̇r Başevi̇rgen 

REKLAM

Mani̇sa 4. Sıra - Selma Ali̇ye Kavaf

Mani̇sa 5. Sıra - Musa Semi̇h Balaban

Mani̇sa 6. Sıra - Neşe Zengi̇n 

Mani̇sa 7. Sıra - Aysun Helvacıoğlu 

Mani̇sa 8. Sıra - Seçi̇l Ege Değerli̇ 

REKLAM

Mani̇sa 9. Sıra - Şeri̇f Akmeşe

Mani̇sa 10. Sıra - İlksen Özalper 

Mardin

Mardi̇n 1. Sıra - Mehmet Sai̇t Çelebi̇

Mardi̇n 2. Sıra - Şükrü Karaboğa 

Mardi̇n 3. Sıra - Nuretti̇n Kılıç 

REKLAM

Mardi̇n 4. Sıra - İbrahi̇m Taşdelen

Mardi̇n 5. Sıra - Ni̇lgün Bayraktar 

Mardi̇n 6. Sıra - Ömer Durak

Mersin

Mersi̇n 1. Sıra - Ali̇ Mahi̇r Başarır 

Mersi̇n 2. Sıra - Gülcan Kış

REKLAM

Mersi̇n 3. Sıra - Mehmet Emi̇n Ekmen 

Mersi̇n 4. Sıra - Talat Di̇nçer 

Mersi̇n 5. Sıra - Hasan Ufuk Çakır 

Mersi̇n 6. Sıra - Emre Yılmaz 

Mersi̇n 7. Sıra - Nursen Yücesoy Temi̇zkan 

REKLAM

Mersi̇n 8. Sıra - Leyla Seri̇n Kırık

Mersi̇n 9. Sıra - Ahmet Yorgun 

Mersi̇n 10. Sıra - Mehmet Gülteki̇n Uğur 

Mersi̇n 11. Sıra - Şeri̇fe Arıcı Yıldız

Mersi̇n 12. Sıra - Güven Kocabıyık 

REKLAM

Mersi̇n 13. Sıra - Nesli̇han Çelebi̇

Muğla

Muğla 1. Sıra - Cumhur Uzun  

Muğla 2. Sıra - Gi̇zem Özcan 

Muğla 3. Sıra - Süreyya Öneş Deri̇ci̇

Muğla 4. Sıra - Selçuk Özdağ 

REKLAM

Muğla 5. Sıra - Mehmet Demi̇r 

Muğla 6. Sıra - Fatma Gebeş Çi̇men 

Muğla 7. Sıra - Sali̇h Nazmi̇ Büyükdöğerli̇oğlu 

Nevşehir

Nevşehi̇r 1. Sıra - Faruk Sarıaslan 

Nevşehi̇r 2. Sıra - Mehmet Deği̇rmenci̇

REKLAM

Nevşehi̇r 3. Sıra - Eda Doğan 

Niğde

Ni̇ğde 1. Sıra - Ömer Fethi̇ Gürer 

Ni̇ğde 2. Sıra - Sevgi̇ Özbek 

Ni̇ğde 3. Sıra - Ozan Sakarya

Ordu

Ordu 1. Sıra - Seyi̇t Torun

REKLAM

Ordu 2. Sıra - Mustafa Adıgüzel 

Ordu 3. Sıra - Ahmet Toklucuoğlu 

Ordu 4. Sıra - Cengi̇z Okur

Ordu 5. Sıra - Ni̇lgün Yılmaz 

Ordu 6. Sıra - Sabri̇ Soner Görgülü 

REKLAM

Osmaniye

Osmani̇ye 1. Sıra - Asu Kaya 

Osmani̇ye 2. Sıra - Ünal Köksal 

Osmani̇ye 3. Sıra - Mehmet Orhun Döğüşcü 

Osmani̇ye 4. Sıra - Rıiza Tekerek 

Rize

Ri̇ze 1. Sıra - Tahsi̇n Ocaklı 

REKLAM

Ri̇ze 2. Sıra - Köksal Toptan

Ri̇ze 3. Sıra - Muhammet Yıldız 

Sakarya

Sakarya 1. Sıra - Ayça Taşkent

Sakarya 2. Sıra - Ecevi̇t Keleş 

Sakarya 3. Sıra - Kami̇l Özkan

REKLAM

Sakarya 4. Sıra - Azi̇ze Çeroğlu 

Sakarya 5. Sıra - Emel Akçi̇l

Sakarya 6. Sıra - Gündüz Kadi̇r Gençcan

Sakarya 7. Sıra - Ali̇ Fethi̇ Gürler

Sakarya 8. Sıra - Özer Özçınar 

REKLAM

Samsun

Samsun 1. Sıra - Murat Çan 

Samsun 2. Sıra - Mehmet Karaman

Samsun 3. Sıra - Mustafa Yeşi̇lyurt 

Samsun 4. Sıra - Nazan Güneysu 

Samsun 5. Sıra - Mehmet Özdağ 

REKLAM

Samsun 6. Sıra - Suat Yıldız 

Samsun 7. Sıra - Neşe Kangüleç

Samsun 8. Sıra - Ni̇lsu İrem Koçyi̇ği̇t

Samsun 9. Sıra - Özler Yılmaz

Siirt

Si̇i̇rt 1. Sıra - Umut Dayanan 

REKLAM

Si̇i̇rt 2. Sıra - Deni̇z Acar 

Si̇i̇rt 3. Sıra - Mehmet Zaki̇r 

Sinop

Si̇nop 1. Sıra - Barış Karadeni̇z

Si̇nop 2. Sıra - Şevket Terkan

Sivas

Si̇vas 1. Sıra - Ulaş Karasu 

REKLAM

Si̇vas 2. Sıra - Serdar İnce 

Si̇vas 3. Sıra - Servecan Kaya 

Si̇vas 4. Sıra - Lütfi̇ Görkem Marşan 

Si̇vas 5. Sıra - Bahatti̇n Yavuz 

Şanlıurfa

Şanlıurfa 1. Sıra - Mahmut Tanal

REKLAM

Şanlıurfa 2. Sıra - Müslüm Cengi̇zhan Akalın

Şanlıurfa 3. Sıra - Ahmet Tüysüz 

Şanlıurfa 4. Sıra - Abdullah Yeşi̇l 

Şanlıurfa 5. Sıra - İbrahi̇m Di̇rek

Şanlıurfa  6. Sıra - Süleyman Gök 

REKLAM

Şanlıurfa 7. Sıra - Abdullah Meli̇k 

Şanlıurfa 8. Sıra - Abdullah Di̇rek

Şanlıurfa 9. Sıra - Müslüm Şi̇kak 

Şanlıurfa 10. Sıra - Beri̇van Veysanoğlu Düşme 

Şanlıurfa 11. Sıra - Abdulkadi̇r Çeti̇n 

REKLAM

Şanlıurfa 12. Sıra - Vehbi̇ Vural

Şanlıurfa 13. Sıra - İsa Eki̇nci̇ 

Şanlıurfa 14. Sıra - Azi̇z Babacan

Şırnak

Şırnak 1. Sıra - Ni̇zar Ökten 

Şırnak 2. Sıra - Botan Ci̇zreli̇ 

REKLAM

Şırnak 3. Sıra - Abdullah Kaya 

Şırnak 4. Sıra - Ayşe Bi̇li̇n 

Tekirdağ

Teki̇rdağ 1. Sıra - Fai̇k Öztrak 

Teki̇rdağ 2. Sıra - İlhami̇ Özcan Aygun 

Teki̇rdağ 3. Sıra - Cem Avşa

REKLAM

Teki̇rdağ 4. Sıra - Nurten Yontar

Teki̇rdağ 5. Sıra - Mustafa Ülkem Uruk 

Teki̇rdağ 6. Sıra - İsmai̇l Doğaroğlu 

Teki̇rdağ 7. Sıra - Sema Kırkoyun Ki̇net

Teki̇rdağ 8. Sıra - İsmai̇l Çelebi̇ 

REKLAM

Tokat

Tokat 1. Sıra - Kadi̇m Durmaz 

Tokat 2. Sıra - Duran Kum

Tokat 3. Sıra - Ayhan Karabeki̇roğlu Y

Tokat 4. Sıra - Mehmet Ali̇ Kocaoğlu

Tokat 5. Sıra - Cem Çıtak

REKLAM

Trabzon

Trabzon 1. Sıra - Si̇bel Sui̇çmez

Trabzon 2. Sıra - Ahmet Kaya 

Trabzon 3. Sıra - Murat Özçi̇li̇ngi̇r

Trabzon 4. Sıra - Musa Hacıoğlu 

Trabzon 5. Sıra - İlker Akıncı

REKLAM

Trabzon 6. Sıra - Mustafa Erdi̇ Çakır

Tunceli

Tunceli̇ 1. Sıra - Hüsni̇ye Karakoyun 

Uşak

Uşak 1. Sıra - Ali̇ Karaoba

Uşak 2. Sıra - İsmet Akın 

Uşak 3. Sıra - Sevi̇nç Yazgan

REKLAM

Van

Van 1. Sıra - Seracetti̇n Bedi̇rhanoğlu 

Van 2. Sıra - Ercan Çi̇çek

Van 3. Sıra - Azi̇z Örek 

Van 4. Sıra - Muhli̇s Orhan 

Van 5. Sıra - Meral Ayhan 

REKLAM

Van 6. Sıra - Nurten Taş 

Van 7 . Sıra - Süleyman Kuşman 

Van 8. Sıra - Mehmet Kaval 

Yalova

Yalova 1. Sıra - Tahsi̇n Becan 

Yalova 2. Sıra - Mehmet Gürel 

REKLAM

Yalova 3. Sıra - Yasemi̇n Fazlaca 

Zonguldak

Zonguldak 1. Sıra - Deni̇z Yavuzyılmaz

Zonguldak 2. Sıra - Eylem Ertuğ Ertuğrul 

Zonguldak 3. Sıra - Doğa Şanlıoğlu 

Zonguldak 4. Sıra - Merve Kır

REKLAM

Zonguldak 5. Sıra - Cemaletti̇n Sağteki̇n

Haberi paylaşınYorumlar

Bu haberler de ilginizi çekebilir

İttifakların milletvekili aday listeleri seçim sonuçlarını nasıl etkiler?

AK Parti’nin İstanbul ilçe belediye başkan adayları belli oldu

AK Parti'nin Ankara ve İzmir belediye başkan adayları belli oldu