Euronews artık Internet Explorer üzerinden erişilebilir değil. Bu tarayıcı artık Microsoft tarafından güncellenmiyor ve en son teknik yenilikleri desteklemiyor. Sizi; Esge, Safari, Google Chrome veya Mozilla Firefox gibi başka tarayıcıları kullanmaya davet ediyoruz.
Son Dakika

Ekonomi

Markets Data

Index

IndexNameValueNet change% Change
STXSTOXX50E3603.50+4.85+0.13
FTSEFTSE1007191.31+0.33-0.28
GDAXIGDAXI12675.63+45.84+0.36
CAC40CAC405698.90+0.15-0.06
SSMISSMI10020.91+0.84-0.28
SPXSPX2995.68+29.53+1.00
IRTSIRTS1341.79+10.76+0.81
NSQNSQ8148.71+100.06+1.24
DOWDJI27024.80+237.44+0.89
IBEXIBEX359376.90+20.80+0.22
N225N22522472.92+265.71+1.20
NYSENYA13006.04+109.82+0.85

commodities

EnergyValueNet change% Change
BRENT Oil58.70-0.04-0.07
WTI Oil52.91-0.68+0.27
NYMEX2.34+0.06+2.72
metalsValueNet change% Change
Gold1490.21+8.87+0.6
Platinum887.59+0.41-0.27
Silver17.397+0.0148+0.09

        Ekonomi hakkında daha fazla haber