Son Dakika

Ekonomi

Markets Data

Index

IndexNameValueNet change% Change
STXSTOXX50E3672.18+0.16-0.55
FTSEFTSE1007233.90+0.76-0.08
GDAXIGDAXI13105.61+0.97-0.46
CAC40CAC405837.25+0.66-0.59
SSMISSMI10434.89+0.99-0.28
SPXSPX3138.57+0.34-0.23
IRTSIRTS1456.79+8.45+0.58
NSQNSQ8656.53+85.83+1.00
DOWDJI27931.04+0.02-0.30
IBEXIBEX359354.60+0.10-0.30
N225N22523430.70+76.30+0.33
NYSENYA13588.29+105.99+0.79

commodities

EnergyValueNet change% Change
BRENT Oil64.20-0.19-0.30
WTI Oil59.07+0.64+1.10
NYMEX2.35-0.08+0.17
metalsValueNet change% Change
Gold1460.2+0.4939+0.03
Platinum895.7175+0.6135-0.18
Silver16.625-0.0144-0.09

        Ekonomi hakkında daha fazla haber

        Euronews artık Internet Explorer üzerinden erişilebilir değil. Bu tarayıcı artık Microsoft tarafından güncellenmiyor ve en son teknik yenilikleri desteklemiyor. Sizi; Esge, Safari, Google Chrome veya Mozilla Firefox gibi başka tarayıcıları kullanmaya davet ediyoruz.