Euronews artık Internet Explorer üzerinden erişilebilir değil. Bu tarayıcı artık Microsoft tarafından güncellenmiyor ve en son teknik yenilikleri desteklemiyor. Sizi; Esge, Safari, Google Chrome veya Mozilla Firefox gibi başka tarayıcıları kullanmaya davet ediyoruz.
Son Dakika

Ekonomi

Markets Data

Index

IndexNameValueNet change% Change
STXSTOXX50E3550.11+11.25+0.32
FTSEFTSE1007367.46+22.79+0.31
GDAXIGDAXI12468.53+58.28+0.47
CAC40CAC405655.46+12.60+0.22
SSMISSMI10047.34+0.75-0.46
SPXSPX3007.39+0.18-0.07
IRTSIRTS1368.93+7.88+0.58
NSQNSQ8176.71+0.75-0.22
DOWDJI27219.52+37.07+0.14
IBEXIBEX359137.90+55.60+0.61
N225N22521988.29+228.68+1.05
NYSENYA13124.34+8.29+0.06

commodities

EnergyValueNet change% Change
BRENT Oil60.25-0.13-0.22
WTI Oil54.82-0.27-0.49
NYMEX2.62+0.05+1.83
metalsValueNet change% Change
Gold1488.95+0.25-0.68
Platinum949.65+0.71-0.29
Silver17.445-0.67+0.7

        Ekonomi hakkında daha fazla haber