Euronews artık Internet Explorer üzerinden erişilebilir değil. Bu tarayıcı artık Microsoft tarafından güncellenmiyor ve en son teknik yenilikleri desteklemiyor. Sizi; Esge, Safari, Google Chrome veya Mozilla Firefox gibi başka tarayıcıları kullanmaya davet ediyoruz.
Son Dakika

Ekonomi

Markets Data

Index

IndexNameValueNet change% Change
STXSTOXX50E3364.72+35.64+1.07
FTSEFTSE1007185.95+68.80+0.97
GDAXIGDAXI11705.52+142.78+1.23
CAC40CAC405354.52+53.73+1.01
SSMISSMI9825.33+96.94+1.00
SPXSPX2888.68+41.08+1.44
IRTSIRTS1236.62+0.19-0.26
NSQNSQ7895.99+129.38+1.67
DOWDJI25886.01+306.62+1.20
IBEXIBEX358727.00+56.60+0.65
N225N22520563.16+144.35+0.71
NYSENYA12580.41+170.87+1.38

commodities

EnergyValueNet change% Change
BRENT Oil58.77+0.13+0.22
WTI Oil54.94+0.47+0.86
NYMEX2.20-0.03+0.34
metalsValueNet change% Change
Gold1499.8521+0.252-0.94
Platinum845.105-0.895-0.11
Silver16.9129-0.1789+0.05

        Ekonomi hakkında daha fazla haber